Редакция - [email protected]

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу розглядає можливість легалізації марихуани

Беньямін Нетаньягу, який спочатку намагався заручитися підтримкою екстремістів, щоб повторно посісти пост прем’єр-міністра Ізраїлю, тепер, здається, спрямував свою увагу на зовсім іншу категорію населення, пропонуючи легалізацію марихуани у разі виграшу на виборах.


Таку заяву він зробив після того, як опитування показало, що нова партія «Зеут» набирає популярності, обіцяючи декриміналізувати наркотики, – пише видання Independent.


Нова лібертаріанська група, хоча навряд чи отримає реальну підтримку на виборах 9 квітня, проте, може відібрати у Нетаньягу голоси значної кількості правоцентристських виборців.


Його нова позиція щодо марихуани розглядається як спроба заручитися підтримкою молодих виборців.


Місцева індустрія марихуани в Ізраїлі стала процвітати після того, як у січні уряд затвердив експорт медичного марихуани.


Чиновники підрахували, що торговельні угоди можуть принести країні до 1 млрд шекелів на рік у вигляді податкових надходжень.


Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK


Повний або частковий передрук тексту без письмової згоди редакції ІА ZIK заборонено та вважатиметься порушенням авторських прав


Джерело статті: “https://zik.ua/news/2019/03/18/premierministr_izrailyu_benyamin_netanyagu_rozglyadaie_mozhlyvist_legalizatsii_1531243”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск