Редакция - [email protected]

СБУ викрила мережу Інтернет-провокаторів, найнятих спецслужбами РФ для поширення паніки в країні після введення воєнного стану (відео) Избранное

Співробітники СБ України під час виконання завдань із контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки викрили учасника мережі Інтернет-провокаторів, який за завданням РФ поширював у соцмережах фейкові повідомлення для поширення паніки серед населення України після введення воєнного стану.

Оперативники спецслужби задокументували, що мешканець міста Кам’янське на Дніпропетровщині поширював у соцмережах інформацію із публічними закликами до зміни меж території та державного кордону України.

Під час проведення санкціонованих слідчих дій правоохоронці виявили електронне листування зловмисника з громадянами РФ та мешканцями тимчасово анексованої АР Крим, які ставили перед ним завдання із поширення провокаційних матеріалів. «Вказівки» російських кураторів передбачали, зокрема, публікацію статей щодо «правомірності» дій Військово-морських сил РФ поблизу Керченської протоки та засудження дій українських моряків.

Співробітники СБ України встановили, що після введення воєнного стану на території декількох областей України від росіян було отримано завдання із поширення неправдивих матеріалів. Куратори з РФ розсилали фейкову інформацію нібито від української влади із вказівками щодо «використання для військових потреб» автомобілів з іноземною реєстрацією, фейкові фотографії порожніх продуктових прилавків магазинів на території України, великих черг на автозаправних станціях, повісток з військових комісаріатів у межах загальнодержавної мобілізації.

СБ України отримала інформацію про створення мережі таких Інтернет-провокаторів у нашій країні. За задумом російських спецслужб залучення саме мешканців України до розповсюдження деструктивних матеріалів дає змогу адаптувати їх для громадян нашої країни та створити ілюзію «правдивості» повідомлень.

Триває досудове слідство у межах кримінального провадження розпочатого за ст. 110 Кримінального кодексу України.

Наразі тривають слідчі дії для встановлення осіб кураторів та учасників мережі Інтернет-провокаторів.

Прес-центр СБ України


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск

Теги

Кирилл Суворов Софт Оил Академию Кивалова проверяют на предмет махинаций бозумбаев Юрий Вознюк снова собирается проскочить в Раду а на деле? Николай Ляхович: на словах он патриот Тайный \"кошелек\" Минниханова собралась стать смотрящей за природой Сука Сечина Южная Корея  КАК РУСТЭМ МАГДЕЕВ СВОИМ КЛИЕНТАМ ПОМОГАЛ РЕШАТЬ СПОРЫ С ФНС Вскрылся один криминальный талант Рустэма Магдеева. Жирков Евгений Иванович Олег Барна: первый и последний раз   прямая линия   украинцы франківець игра пресолов   Свердловская продвигающий керпостные законы Анатолий Гиршфельд: нардеп-рабовладелец Ректор-нардеп Александр Спиваковский. Куда спрячется после выборов? или в кресло нардепа Андрей Гордеев сядет или в тюрьму Иван Винник: шестерка Пашинского для отвода глаз Контрабандные деньги уходят на поддержку Правого сектора в Украине кабинет STEM-образования Арциз Нардеп-флюгер Валерий Давиденко – рейдер и коррупционер