Редакция - [email protected]

У Вінниці виконавча служба забрала автомобіль в чоловіка, що 5 років не платив аліменти (Відео)Не платите аліменти – прощайтесь із квартирою, машиною та іншим цінним майном. Виконавча служба забере все і продасть з аукціону. Гроші, які заборгував батько або матір віддадуть дитині. Підтвердження тому історія з Вінниці.

Чоловік п’ять років не платив аліментів. Гараж боржника відкрили. Машину конфіскували. А батька подали у розшук.

Мати з сином майже 15 років живуть в орендованих квартирах. Чоловік покинув родину, як тільки стало відомо, що син має інвалідність. Хлопець у 15 років досі не може читати та писати. Перші 10 років батько виплачував аліменти справно, однак останні 5 взагалі перестав давати кошти.

За 5 років чоловік заборгував своєму синові 116 тисяч гривень. Гроші родина отримає після перепродажу мана батька на аукціоні.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram!

Джерело: Телеканал Україна
Джерело статті: “http://vinbazar.com/news/suspilstvo/u-vinnitsii-vikonavcha-slujba-zabrala-avtomobil-v-cholovika-shcho-5-rokiv-ne-plativ-alimenti-video”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск

Теги

Академию Кивалова проверяют на предмет махинаций бозумбаев Юрий Вознюк снова собирается проскочить в Раду а на деле? Николай Ляхович: на словах он патриот Тайный \"кошелек\" Минниханова собралась стать смотрящей за природой Сука Сечина Южная Корея  КАК РУСТЭМ МАГДЕЕВ СВОИМ КЛИЕНТАМ ПОМОГАЛ РЕШАТЬ СПОРЫ С ФНС Вскрылся один криминальный талант Рустэма Магдеева. Жирков Евгений Иванович Олег Барна: первый и последний раз   прямая линия   украинцы франківець игра пресолов   Свердловская продвигающий керпостные законы Анатолий Гиршфельд: нардеп-рабовладелец Ректор-нардеп Александр Спиваковский. Куда спрячется после выборов? или в кресло нардепа Андрей Гордеев сядет или в тюрьму Иван Винник: шестерка Пашинского для отвода глаз Контрабандные деньги уходят на поддержку Правого сектора в Украине кабинет STEM-образования Арциз Нардеп-флюгер Валерий Давиденко – рейдер и коррупционер аеробуси жилой комплекс