Редакция - [email protected]

РосЗМІ видали фейк про зникнення на Донбассі відомого журналіста з Італії

Російські ЗМІ поширили побрехенька про зникнення на Донбасі відомого італійського кореспондента і фотографа Роберто Травана.

Про це повідомила прес-служба Міноборони України.

"За "дивним" збігом обставин, невдовзі після нашої публікації щодо нагороди, яку отримала фотографія загиблого на Донбасі старшого сержанта Збройних сил України Кобченка С. Г., що була представлена італійським фоторепортером Роберто Траваном на розгляд Міжнародного конкурсу "Tokyo International Foto Awards", у пропагандистських ЗМІ країни-агресора піднялась хвиля брехливих новин стосовно, начебто, "зникнення" італійського фотографа "на українській частині Донбасу", — сказано в повідомленні.У відомстві запевнили, що Травано сам особисто зв’язався з міністерством повідомив, що він живий і здоровий, своєчасно повернувся з України додому в Італію, щоб разом з сім’єю відсвяткувати Різдво і новорічні свята.

Російські пропагандисти, посилаючись на бойовиків ЛНР заявили, що Траван приїхав до Маріуполя для створення серії фотографій про війну на Донбасі в грудні 2018 року. В останній раз італієць нібито зв’язувався зі знайомими ще 23 числа, коли українські військові нібито повинні були відвезти його на передову бойових дій на Донбасі.

Розійшлися кілька "версій": що Травана могли вбити або викрасти в п’яній гарячці або ж через те, що він "занадто багато побачив".

Як повідомляв "Апостроф", раніше окупанти придумали черговий безглуздий побрехенька про ЗСУ.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-01-11/rossmi-vyidali-feyk-o-propaje-na-donbasse-izvestnogo-jurnalista-iz-italii-/151100”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск