Редакция - [email protected]

Два банки заявили про об’єднання в Україні Избранное


Бізнесмен Сергій Тігіпко вирішив провести злиття двох банківських установ: “ТАСкомбанк” та “VS Bank”.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Новое время”, станом на 1 січня 2018 року за розміром загальних активів “ТАСкомбанк” перебував на 20 місці (14,7 мільярдів гривень), львівський “VS Bank” – на 34 місці (3,3 мільярдів гривень) серед 84 банків, що діяли в країні.

Власником фінансово-промислової групи ТАС є бізнесмен Сергій Тігіпко. Він же придбав у “Сбербанку” у грудні 2017 року “VS Bank”, заснований ще 1991 року. “На засіданні Наглядової ради був затверджений план дій щодо реорганізації шляхом приєднання ПАТ “ВіЕс Банк” до АТ “ТАСкомбанк”, – зазначили у прес-службі банку.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, українська влада вирішила продати державні банківські установи “Укргазбанк” та “ПриватБанк” протягом 2020-2022 років. Про таку реалізацію стратегії банківської системи повідомив Олександр Данилюк, міністр фінансів України.

Додамо, що у Національному банку України вирішили дозволити фінансовим установам позбутися процедури ідентифікації клієнта під час видачі готівки через касу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/13/dva-banky-zayavyly-pro-ob-yednannya-v-ukrayini/”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск