Редакция - [email protected]

Моторошна знахідка: 2-річну дитину і бабцю знайшли мертвими у квартирі Избранное


На Львівщині в однокімнатній квартирі вчаділи 2-річний хлопчик і його 67-річна прабабуся, а загалом у приміщенні було п’ятеро людей. Трьох, а саме дідуся та двох онуків, встигли врятувати, нині вони у лікарні.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на ТСН.

Вранці 26-річна Оксана з найстаршою донькою пішла у гості, вдома з меншими дітьми залишилася прабабуся та дідусь. Коли жінка повернулася додому, двері були замкнені і ніхто не відчиняв. На розпачливі крики Оксани збіглися сусіди, один із них сокирою вибивав двері, а згодом всі гуртом виносили дітей на сходи та намагалися надати допомогу.

“Діти всі лежали на підлозі, самий меншенький, Максимчик, помер на ліжечку. Люди прибігли, дітей почали хапати надвір, тут сусід знизу і сусідка зразу штучне дихання для того хлопчика, бо бабця вже була холодна”, – розповіла сусідка Ольга Климова. Дідусю допомогу надали на місці, двох дітей 7 та 14 років у важкому стані шпиталізували.

“Хлопчик семи років зараз уже переведений у відділення, дівчинка у важкому стані, перебуває на штучній вентиляції легень”, – розповів заступник головного лікаря Львівської лікарні ОХМАДИТ Іван Семків.

Сусіди ж розповідають, що кілька років тому їхній будинок відімкнули від центрального опалення, тому більшість жителів поставили собі газові котли, а родина Оксани грілася електробатареєю і, ймовірно, газовою плитою чи духовкою. Остаточну причину смерті двох людей у поліції обіцяють назвати після усіх експертиз.

Нагадаємо, нещодавно отруєння чадним газом забрало життя восьмох людей у Бердичеві на Житомирщині. Серед загиблих новонароджена дівчинка та її трирічний брат.

Крім того, 29 січня в приватному будинку у Лубнах на Полтавщині виявили непритомні тіла родини із 5 людей.

А в Івано-Франківську від чадного газу загинула сім’я із шести осіб.

Нагадаємо також, у Миколаєві власниця квартири, яку здавала в оренду виявила у ній трупи чоловіка й двох жінок. Люди отруїлись чадним газом.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/13/motoroshna-znahidka-2-richnu-dytynu-i-babtsyu-znajshly-mertvymy-u-kvartyri/”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск