Редакция - [email protected]

Росіяни вибирають назви нової смертоносної зброї

Стало відомо, що Міноборони РФ запропонував росіянам вибрати імена для нових зразків зброї.

Міноборони Росії запропонували на вибір 50 назв для кожного нового виду зброї, про який 1-го березня президент Росії Володимир Путін розповів під час послання Федеральним зборам. Російська Федерація створила новітню зброю, зокрема крилату ракету з надпотужною ядерною установкою, невразливу для ПРО і ППО, підводний безпілотник, нове лазерне зброя. Основою російських сил ядерного стримування" стали ракети стратегічного призначення, що летять по балістичної траєкторії. Путін також розповів про надзвуковому зброю, яка практично невразливим, і яке захочуть собі всі західні країни.

Для крилатої ракети з ядерною енергоустановкою були запропоновані назви "Ватник", "Нежданчик", "Монарх", "Пальміра" і "Сталін".
Назви для бойового лазерного комплексу не відстають за креативності: "Вій", "Зайчик", "Василіск", "Офтальмолог" і "Горинич". Безпілотний підводний апарат, який може бути оснащений ядерними боєприпасами, росіяни запропонували назвати тематично: "Кракен", "Язь" та "Посейдон".
Всі списки можна подивитися на сайті відомства.

Як повідомляв портал "Знай.uа" В Мережі оприлюднили нове відео з російської балістичної ракетою, яка має ядерну силову установку "Сармат".


Джерело статті: “https://znaj.ua/u-putina-zibralysya-lyakaty-svit-zajchykamy-i-vatnykamy”


Поиск