Редакция - [email protected]

Автопарк і розкішне майно: журналісти показали життя члена Вищої ради правосуддя Избранное


Вища рада правосуддя (ВРП) – орган, до компетентності якого належить карати, звільняти та призначати суддів. На вакансії ВРП претендувало 34 особи. Членами було обрано двох: Ларису Швецову та Володимира Говоруху.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “PROSUD”, Лариса Швецова – суддя Апеляційного суду Харківської області з 2008 року. До того мала негативний відгук від Громадської ради доброчесності. Причиною було винесення рішення, перебуваючи у конфлікті інтересів, та відсутність у декларації автомобілів, якими суддя має право керувати. Відповідно до декларацій 2013-2017 років, родина Швецової отримала 2 мільйони гривень доходів за 5 років. А мати жінки подарувала подружжю 150 тисяч гривень.

Суддя володіє будинком у Харкові, що складає площу 179 квадратних метрів та оцінюється у 1 152 848 гривень. Родина Швецових також має квартиру площею 65 квадратних метрів у Харкові, гараж на 36 квадратних метри, будинок під Харковом на 97 квадратних метрів та земельну ділянку поблизу нього. Швецова розпоряджається Chevrolet Niva 2016 року випуску, УАЗ 1985 року випуску, придбаний в 2015 році, та ГАЗ 24 1983 року випуску, придбаний чоловіком судді у 2016 році.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, елітні будинки та автомобілі, великі суми готівки – вже звичний “набір” у електронних деклараціях українських прокурорів. Звичним є і запитання: звідки в українських високопосадовців кошти на придбання цього майна, адже зарплати у них відносно низькі.

Додамо, що неправомірні рішення щодо активістів Майдану виносило більше 300 суддів, однак звільнено із займаних посад лише 10%. Українська влада тримає під власною протекцією суддів, які звітуються лише перед нею та підконтрольні тільки їй.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/03/14/avtopark-i-rozkishne-majno-zhurnalisty-pokazaly-zhyttya-chlena-vyshhoyi-rady-pravosuddya/”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск