Редакция - [email protected]

Політолог стверджує, що перед нами відбувається явна війна спецслужб
Після того як Рубан дозволив собі ряд брехливих, маніпулятивних і образливих заяв на адресу лідера «Українського вибору» Віктора Медведчука, називати його «протеже Медведчука» — абсурд. Про це заявив політолог В’ячеслав Піховшек в програмі «Суб’єктивні підсумки» на телеканалі NewsOne.

Щоб розібратися в справі Рубана, Піховшек порівняв, хто і що конкретно пише в даній ситуації, з оцінками цих же громадян в інших ситуаціях.

«Ось, наприклад, Тарас Березовець, політтехнолог Петра Порошенка. Ось він пише в Фейсбук: «У ситуації з затриманням Рубана з цілим арсеналом зброї ясно одне. Зрозуміло, що це далеко не перша його ходка з «ДНР», але раніше команди «фас» не було. СБУ просто вело Рубана, поки не пішла команда. А пішла вона тому, що це «привіт» Медведчуку від Порошенка. А через нього вже самому Путіну. А ось в причинах цього якраз і потрібно розбиратися. Тому що тут найцікавіше. Там ще й Надя Савченко скоро позначиться і як вона через Медведчука з’явилася в політиці». Бачите, як все просто, елементарно просто для політтехнолога і політолога Березовця? »- підкреслив Піховшек.

На думку політолога, Березовця анітрохи не турбує той факт, що якщо б це був «привіт Медведчуку від Порошенка», то Березовця на цю справу б не наймали.

Піховшек також дав оцінку висловлюванням радника міністра внутрішніх справ Зоряна Шкіряка, який назвав «затримання фейкового генерала, пособника російських терористів Рубана — блискучою спецоперацією СБУ» і назвав Рубана та Савченко «прямими протеже Медведчука».

«А що ж воно так співпадає у вас, хлопці? І там Савченко, і там Савченко. Треба хоч трохи знати Віктора Медведчука, щоб розуміти, що Савченко і Рубан — неможливо, що б це були... — особливо я хочу сказати про Рубана, після його хамських висловлювань — протеже Медведчука. Це неможливо! Але ось чому ми дивуємося?»- ставить риторичне запитання політолог В’ячеслав Піховшек.

Політолог стверджує, що перед нами відбувається явна війна спецслужб то, по відношенню до чого журналіст буде розумним, якщо не буде виражатися і чекати результатів розслідування.

Джерело: NewsOne, «Суб’єктивні підсумки» https://www.youtube.com/watch?v=1rkjpoOKPq8 c 4:30 за 8:15Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/pihovshek-nazyvaty-rubana-protezhe-medvedchuka---absurd”


Поиск