Редакция - [email protected]

БУДНІ ЧЕСНОГО АКТИВІСТА АНАТОЛІЯ БУДНІКА Избранное

Сьогодні в Україні модним трендом для залякування, «віджиму» бізнесу та просто облиття брудом є замовні акції так званих «псевдоактивістів».

Яскравою постаттю серед таких «псевдоактивістів» є Анатолій Буднік, який позиціонує себе як активний учасник Майдану та ярий борець з корупцією.

Однак борцем з корупцією його явно назвати не можна, це все одно, що бджоли будуть боротися з медом.

Анатолій Буднік – це особа, яка жодного дня ніде не працювала, їй не відомий щоденний труд простого громадянина, оскільки на своє розкішне життя цей дядько заробляє тим, що професійно влаштовує масові проплачені акції протесту за участю декількох десятків молодиків одягнених у камуфляжну форму.

Особисто він є куратором всіх цих замовних пікетів та акцій протесту, на яких особа, яку замовили, в залежності від «обʼєму замовлення», яке коштує чималу кількість доларів, поливається брудом та брехнею, називається корупціонером та хабарником.

Саме з цією метою Анатолієм Будніком було створено ряд громадських організацій та асоціацій, які прикриваючись ідеями Майдану, займаються вимаганням, залякуванням та шахрайством.

За сумісництвом Анатолій Буднік є також бухгалтером своїх шахрайських громадських організацій, оскільки отримавши кошти за проплачену акцію, він особисто розраховується з такими як він непрацюючими ледарями, які одягли камуфляжну форму, вийшли на вулиця, чи прийшли до певної установи, покричали, створили шоу та отримали за це гроші. Звісно, що Буднік забирає левову частку грошей, а підлеглі йому крикуни отримують особисто від нього за кожну годину по 200-300 гривень, звісно в залежності від дій, оскільки, якщо треба «побешкетувати» це коштує вдвічі або втричі дорожче.

В залежності від замовлення та масштабності проведеної акції Анатолій Буднік не обмежується лише Києвом, та залюбки завітає до будь-якого регіону України.

Були випадки коли Анатолій Буднік відверто вимагав у бізнесменів грошові кошти задля гарантування у подальшому безперешкодно здійснювати підприємницьку діяльність, суму озвучувались у декілька десятків тисяч доларів.

З достовірних джерел стало відомо, що саме Анатолій Буднік здійснював рейдерський захват деяких приватних фірм в Києві, а також всеукраїнської організації, яка захищає права мешканців гуртожитків.

Ні для кого не секрет, що Анатолій Буднік є кишеньковим найманцем олігархів, які кришують контрабанду та «горіхову мафію». Це саме він влаштовував акції протесту на Одеській митниці, звісно за кошти олігархів.

Нажаль, ось такі «кишенькові» активісти-шахраї відстоюють не ідеї Майдану та демократії, а злочинним шляхом рейдерські захоплюють підприємства, здійснюють замовні проплачені акції та мітинги.


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск

Теги

Укрина Дмитрий Бут: Дело скандального сыщика выборы в Раду Дмитрий Пеструев: новый одесский Алексей Гончаренко советники Андрій Новіков поезда смерчи Сочи Искандер Махмудов и Андрей Бокарев в «деле Шакро» Валерия Вагоровская входила в набсовет Уникомбанка и причастна к финансированию боевиков \"Нефтьгейт\" Николая Токарева биолог Wild Ocean Week Валерий Писаренко: голубой связной регионалов и Зеленским Директор КНИИСЭ Рувин – организовал контрабандный синдикат Черное золото Сечина Вадим Пристайко Следователь Авакова живет на элитном Печерске ЧС-2019 пляжний футбол Ника-тера Отработанный шлак Леонид Даценко снова хочет в нардепы А-Про Эгилс Левитс Валерий Кулич сказочно разбогател при власти Порошенко. За счет чего? Тарас Бульба Юрий Белойван Плеер.ру Сергей Студенников Сергей Проничев Денис Вороненков слишком много знал о Станиславе Кондрашове. За это поплатился жизнью