Редакция - [email protected]

ГО «Стоп корупції» - «вдалий» приклад, як заробити гроші на боротьбі з корупцією! Избранное

Вже кілька років в Україні вельми активно працює громадська організація «Стоп корупції», мета якої, судячи з її назви, це жорстка та безкомпромісна боротьба з корупціонерами, повне викорінення корупції у роботі владних структур.

Так, дійсно телевізійні та інтернет новини просто волають про численні акції активістів ГО «Стоп корупції» - то митницю заблокують, то податкову штурмують, суди кошмарять або Вищу кваліфікаційну комісію суддів шумно пікетують ( з гучними гаслами, фаерами та іншими засобами психологічного тиску).

З такою бурхливою боротьбою з корупцією та корупціонерами здавалось би вже давно ці генебні явища повинні були безслідно зникнути у суспільстві та державі.

Однак, боротьба боротьбою, а корупція та корупціонери в Україні чомусь не зникають, а навпаки процвітають все більше і більше.

Все пояснює остання новина про те, що 29 травня за процесуального керівництва прокурорів Генеральної прокуратури України слідчими Головного слідчого управління Національної поліції України при оперативному супроводженні співробітників Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України було викрито групу активістів ГО «Стоп корупції», які вимагали та отримали у виконувача обов»язків Державного секретаря Міністерства екології та природних ресурсів України грошові кошти в сумі 100 тисяч доларів США за припинення штучно організованих ними акцій протесту з вимогою звільнити з посади зазначеного державного службовця, а також числених звернень до правоохоронних органів щодо розслідування нібито вчиненних ним службових злочинів.

Вот така боротьба з корупцією – є 100 тисяч доларів США і корупція «зникає», нема грошей – «боротьба» з корупцією набирає обертів.

Тепер зрозуміло, чому псевдоактивісти ГО «Стоп корупції» ведуть таку бурхливу діяльність з псевдоборотьби з корупцією, чому вони пересуваються на автомобілях еліт-класу, чому їх статки невпинно ростуть !


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск

Теги

Дмитрий Бут: Дело скандального сыщика выборы в Раду Дмитрий Пеструев: новый одесский Алексей Гончаренко советники Андрій Новіков поезда смерчи Сочи Искандер Махмудов и Андрей Бокарев в «деле Шакро» Валерия Вагоровская входила в набсовет Уникомбанка и причастна к финансированию боевиков \"Нефтьгейт\" Николая Токарева биолог Wild Ocean Week Валерий Писаренко: голубой связной регионалов и Зеленским Директор КНИИСЭ Рувин – организовал контрабандный синдикат Черное золото Сечина Вадим Пристайко Следователь Авакова живет на элитном Печерске ЧС-2019 пляжний футбол Ника-тера Отработанный шлак Леонид Даценко снова хочет в нардепы А-Про Эгилс Левитс Валерий Кулич сказочно разбогател при власти Порошенко. За счет чего? Тарас Бульба Юрий Белойван Плеер.ру Сергей Студенников Сергей Проничев Денис Вороненков слишком много знал о Станиславе Кондрашове. За это поплатился жизнью похоронивший российскую оппозицию