Редакция - [email protected]

"Головною загрозою чесним виборам в Україні є саме Порошенко і Аваков", – юрист
"Головною загрозою чесним виборам в Україні є саме Порошенко і Аваков", – юрист

Чим ближче вибори, то тим більш маніпулятивний «цирк на дроті» просувають Порошенко та Аваков.

Перший розповідає про загрози для виборів зі сторони фейкових новин і пропаганди, а другий пропонує посилити відповідальність за порушення виборчого законодавства.

По-перше, головною загрозою чесних виборам в Україні є саме Порошенко і Аваков. Перший погрожує заблокувати їх воєнним станом, якщо не вдастсься їх сфальсифікувати і запудрити мозги громадянам. Другий грозиться використовувати силу для захисту потрібного результату. Головну ж фабрику фейкових новин і пропаганди створили саме підконтрольні їм обом інформаційні ресурси.

По-друге, посилення відповідальності за порушення виборчого законодавства не матиме жодного сенсу якщо: а) система відповідальності не працює в принципі (багато кого посадили за прямий підкуп виборців і інші відверті зловживання?), б) діє старе, а не нове виборче законодавство.

Тому приймати потрібно новий Виборчий кодекс і запровадити систему його чіткого дотримання. Усе інше – це спроби замилити очі і відволікти увагу суспільства від головного.

Oleksii ROHOVYK


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/232094-golovnoju_zagrozoju_chesnim_viboram_v_ukrajini_je_same_poroshenko_i_avakov__jurist”


Поиск