Редакция - [email protected]

Українські чиновники масово скуповують нерухомість у Чехії Избранное


Українські багатії масово купують нерухомість у Чехії. Прокурори, депутати, мери можуть дозволити собі елітне майно.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Миг”, Олег Кириченко, начальник відділення податкової у Дніпропетровській області має з дружиною будинок у Карлових Варах. Олексій Костусєв, екс-мер Одеси, є співвласником готелю “Карузо”, а Едуард Самоткал, екс-депутат Криворізькї міськради, володіє готелем “Аберг”.

Успішними власниками чеської нерухомості також є екс-прокурор АРК Крим В’ячеслав Павлов та народний депутат Юрій Воропаєв, який відомий як адвокат Ріната Ахметова. А народний депутат 7 скликання Ігор Шаров придбав аж 4 квартири в Чехії: дві у Карлових Варах, 2 – у Празі.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, ЗМІ проаналізували електронні декларації українських чиновників і з’ясували, хто з головних державних діячів найбільше заробив у 2017 році.

Нагадаймо, що посадовець Департаменту адміністративних послуг Укртрансбезпеки штучно створював дефіцит бланків дозволів на міжнародні вантажні перевезення, вимагаючи підприємця сплатити йому 38 тисяч доларів США за позитивне вирішення питання видачі документів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/16/ukrayinski-chynovnyky-masovo-skupovuyut-neruhomist-u-chehiyi/”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск