Редакция - [email protected]86% росіян не бажають брати участі в соціальних або політичних протестних акціях, готові вийти на мітинг тільки 8%.


Про це говорять результати опитування «Левада-центру», повідомляє РБК.


Дослідження показало, що 75% респондентів вважають малоймовірними протести росіян у зв\’язку з падінням рівня життя або на захист своїх прав і лише 17% — що вони цілком можливі.


Протестні акції з політичними вимогами вважають можливими тільки 12% респондентів, 80% — вважають їх малоймовірними. 88% відмовилися б в них брати участь, і тільки 6% готові вийти на політичний мітинг.


88% опитаних за останні 2-3 місяці не помічали в своєму місті протестних акцій. Лише 4% розповіли, що дізналися про них з місцевих ЗМІ, і тільки 1% зізналися, що брали в них участь.

Зазначається, що у минулому році протестні настрої були сильніші. У червні 2017 року 28% респондентів називали протестні акції проти падіння рівня життя цілком можливими, а 15% готові були брати участь в них. Для політичних акцій в червні минулого року ці показники становили 23 і 12% відповідно.


Опитування проходило 23-27 березня 2018 року серед 1600 міських і сільських жителів у 136 населених пунктах з 52 регіонів Росії. Статистична похибка не перевищує 3,4%.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/z-zhittya-rab-v-lishe-8-ros-yan-gotov-viiti-na-protest-opituvannya”


Поиск