Редакция - [email protected]


Вживання однієї з половиною пінти лагера (тип пива), 175 мл вина в день або 10 келихів на тиждень скорочують тривалість життя на 1-2 роки. Якщо пити близько 18 порцій алкоголю на тиждень, то термін життя зменшується на 4-5 років.

Такого висновку дійшли британські вчені в результаті масштабного дослідження. Вони порівняли стан здоров’я 600 тис. осіб до 40 років в 19 країнах світу, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на theuk.one.

Доктор Анджела Вуд з Кембриджського університету (University of Cambridge) зазначила: “Ключовим посланням цього дослідження є те, що якщо ви п’єте алкоголь, то повинні знати, що ризик виникнення серцево-судинних захворювань збільшується в кілька разів”.

Професор Девід Шпігельхалтер з Кембриджського університету додав: “Це масштабне і вражаюче дослідження. За оцінками, у людей, які регулярно вживають алкоголь, ймовірність серцевого нападу збільшується на 20%. Крім того, ймовірність виникнення серцевої недостатності, інсульту і аневризма підвищується в кілька разів”.

Нагадаймо, раніше експерти назвали вбивчі поєднання при вживанні алкогольних напоїв. Перш за все, заборона стосується лікарських препаратів, які не можна приймати разом з алкоголем.

Також раніше фахівці назвали вид алкоголю, який робить людину агресивною. Йдеться про міцні напої – горілку, коньяк, віскі, текілу та інші.

Нагадаймо, алкогольна інтоксикація – річ дуже неприємна, втім, позбутися її можна як сучасними способами, так і давніми.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/04/19/nazvaly-produkty-yaki-skorochuyut-zhyttya-na-p-yat-rokiv/”


Поиск