Редакция - [email protected]

Двері для чоловіків і загублена туфелька: українську омбудсменку спитали про фемінізм
Українська омбудсмен в інтерв’ю Цензор.нет заявила, що не є феміністкою.
Як Ви розумієте фемінізм взагалі? Спитали в Людмили Денісової.
"Ось у нас фемінізм, так? Тепер чоловіки думають: а чи треба відкрити жінці двері, чи треба їй подати руку, коли вона спускається по сходах, чи треба за неї заплатити в ресторані. Але це ж не фемінізм, і не гендер. Стосунки чоловіка і жінки перебувають в іншій площині.
Я — точно не феміністка. Я думаю, що повинні бути сильні чоловіки поруч. У Верховній Раді такі важкі двері, що я не можу ніколи їх відкрити. А в Кабміні! Я просто їх фізично не можу відкрити, вони дві тонни важать! Вони там тільки для чоловіків. Я коли була міністром, навіть через інші двері ходила, щоб ви розуміли. Крім того, там ще не дуже зручна плитка, весь час застряє каблук. Колись я втратила туфельку там..."
Проблема з сексизмом, на думку Денісової, є. Однак вона каже, що поки що до неї, як омбудсмена, не було звернень щодо цього. "Але я знаю, що такі випадки були", — зазначила Денісова. Коли журналістка спитала обмбудсменку про вислів Президента на адресу працівниці ЗМІ "Дорогенька", та зазначила, що нічого не знає про це.
Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/02/293367-dveri-cholovikiv-zagublena-tufelka-lyudmyla-denisova-feminizm”


Поиск