Редакция - [email protected]


Невідомі 9 травня спалили ромський табір, розташований поблизу селища Рудне Залізничного району Львова.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на ТСН, про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова.

Унаслідок підпалу було знищено майно ромів, самі мешканці табору залишили поселення.

Омбудсмен направила запит до керівництва поліції у Львівській області з проханням відреагувати на напад, а також гарантувати публічну безпеку і порядок у Рудному.

“Викликає занепокоєння Уповноваженого з прав людини продовження тенденції до збільшення кількості інцидентів на ґрунті нетерпимості щодо представників ромської національної меншини… Такі прояви ксенофобії потребують особливої уваги з боку правоохоронних органів, зокрема, більш ретельного розслідування, а також вжиття заходів превентивного характеру щодо недопущення таких випадків у майбутньому”, – вважає Людмила Денісова.

Уповноважена з прав людини також зазначила, що на її контролі продовжує перебувати провадження щодо спалення табору ромів на Лисій горі у Києві.


Нагадаймо, 21 квітня члени націоналістичної організації С14 розібрали і спалили табір ромів на Лисій горі в Києві. Активіст організації С14 Сергій Мазур заявив, що роми покинули Лису гору “після переконливих законних аргументів”.

Раніше члени націоналістичної організації “Немезіда” спалили у Києві кілька будинків сімей ромів на Русанівських садах.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/11/nevidomi-spalyly-tabir-romiv-pid-lvovom-vsi-podrobytsi/”


Поиск