Редакция - [email protected]


Співробітники патрульної поліції заарештували без жодних підстав ветерана АТО. Пояснили свої дії підозрою у скоєнні кримінального злочину.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА”, про це написав ветеран АТО Олексій Забава на Facebook. Чоловік розповів, що його зупинили за 50 метрів від будинку. Вимагали відкрити багажник. Коли чоловік попросив протокол обшуку та двох понятих, Забаві одягли наручники, поставили на коліна у службовому автомобілі та силою забрали до поліцейського відділу.

“У результаті я о 5-й ранку, принижений, замерзлий, як цуцик, без грошей кульгав додому 2 кілометри. На прохання відвезти мене назад, оскільки важко ходити, поліцейська Майнерова І.В. сказала, що вона не таксист”, – повідомив ветеран АТО.Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, на Закарпатті у селі Великий Березний 16 квітня раптово помер ветеран АТО, кавалер ордена “За мужність” III ступеня Павло Дем’яненко.

Додамо, що ветеран 92-ї механізованої бригади, учасник боїв 2014-2016 років на Донбасі Віктор Дяченко помер в лікарні від важких травм після ДТП 22 квітня під Харковом.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/14/odyagly-naruchnyky-i-postavyly-na-kolina-kyyan-oburylo-hamstvo-kopiv-shhodo-poranenogo-bijtsya-ato/”


Поиск