Редакция - [email protected]

Суть документу ніхто не пояснив, але його активно просувають нардепи
У Верховній Раді активно просувають низку законопроектів, котрі являються лазівкою для олігархів – якщо документи ухвалять, то заробляти на простих українцях мільйонерам стане ще простіше. При цьому самі документи не надто зрозумілі для суспільства – уряд навіть назви не розтлумачив, не говорячи вже про сам вміст.

За даними Асоціації платників податків міста Києва, мова йде у першу чергу про "Закон про зміну до низки законів".

“Цією туманною зміною вводиться інститут так званого власника цінних паперів. На сьогодні здійснити певний платіж або внести кошти готівкою в Україні стало практично неможливо. Банки змушені вивчати всі дані, в тому числі інформацію про дідусів і бабусь. І на цьому тлі Верховна Рада голосує за право нерезидентів не надавати кінцеву інформацію про кінцевих бенефіціарів, тобто власників коштів, вкладених в українські цінні папери”, – зазначає експерт юридичної компанії "Амбер", Семен Ханін.

Дивіться: Семен Ханін, експерт компанії "Амбер" про нові закони Ради

На думку юристів, у документі вже зараз закладені суттєві розбіжності. Приміром, вкладникам "ПриватБанку" пропонують максимальну ставку в доларах на рівні 3% річних. При цьому Україна продає цінні папери в доларах нерезидентам приблизно під 8% річних, в той час коли звичайні українці позбавлені такої можливості.

"Справа в тому, що ця влада через офшорні компанії вкладає в Україну. Адже вони контролюють виплати за українськими цінними паперами. Вони відмовляться від соціальних виплат, але собі гроші точно заплатять. Так заробляв на власній країні Янукович, так заробляє і чинна влада", – наголошує Ханін.

В той же час низка іноземних банків зажадали від українських олігархів прозорості, але сумнозвісний закон цьому пряма перешкода.

Експерти відзначають, що насправді пальмова олія не несе жодної загрози для здоров’я, проте такий крок призведе до зростання вартості кондитерських виробів. Це дозволить вітчизняним олігархам, у яких є кондитерський бізнес, заробляти на українцях ще більше.

Як повідомляв портал "Знай.ua", МВФ назвав 8 найважливіших реформ для України.Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/zakon-pro-zminu-zakoniv-rada-dozvolyla-oligarham-zalizty-do-vashyh-kyshen”


Поиск