Редакция - [email protected]


Деякі предмети в будинку є справжнім розсадником бактерій і мікробів.

Одним з головних “накопичувачів” бактерій в будинку виявилася, як не дивно, душова шторка. Вся справа у вологості у ванній кімнаті, яка є ідеальним середовищем для поширення шкідливих мікроорганізмів. Прати фіранку радять щотижня, а в кращому випадку купувати нову раз в два-три місяці, пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Vladtime.

Кошик для сміття ще одне улюблене місце розмноження бактерій і мікробів. Його варто хоча б раз на рік міняти і не забувати вчасно виносити сміття. Може для когось це і несподіванка, але гаджети, які використовуються людиною щодня, мають на поверхні до 500 000 бактерій на кожному квадратному сантиметрі. Всі гаджети варто час від часу протирати спиртом.

Губки для миття посуду також вельми небезпечний прихисток бактерій. Очевидно, що постійна волога сприяє розвитку шкідливих мікроорганізмів. Міняти губку потрібно хоча б раз на тиждень, в іншому випадку можна отримати захворювання від розладу шлунка до дизентерії. За ступенем забруднення вимикачі і дверні ручки можуть перевершувати навіть килимок під дверима.

Ще один предмет в будинку, який поглинає пил, а разом з ним і мікроби це штори і фіранки на вікнах. Мало хто знає, але в шторах можуть розмножуватися пилові кліщі. Струшувати пил з них необхідно щодня, а також не забувати мити їх двічі на рік, а то й частіше.


Нагадаймо, завжди вважалося, що унітаз є одним з найбрудніших місць у будинку. Однак число бактерій, які “живуть” на комп’ютерній клавіатурі, в рази перевищує кришку білого друга.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/tsi-predmety-u-domi-kyshat-nebezpechnymy-mikrobamy/”


Поиск