Редакция - [email protected]


У Польщі набирає чинності новий закон про надання допомоги в зборі врожаю, який вводить новий тип трудового договору.

Відповідний законодавчий документ “Про допомогу в зборі врожаю” дозволяє роботодавцю самостійно встановлювати найманим працівникам заробітну плату, в тому числі і платити нижче встановленого законом мінімуму, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на UBR.

На сьогоднішній день мінімальний оклад в Польщі становить 13,7 злотих/брутто (100,5 гривень) за годину або 2,1 тис. злотих/брутто (15,4 тис. гривень) на місяць.

“Слід очікувати епізодичних занижень – більшість буде боятися сильно зменшувати ставку, оскільки такий дозвіл на роботу не узгодять. Розмір винагороди є одним з елементів дозволу на роботу”, – зазначив директор компанії “Еном Консалтинг” Григорій Мельник.

За його словами, багато також залежить і від самих найманих працівників.

“Якщо захочуть” грати “в конверти, то про соцзахист можна забути”, – резюмував Мельник.


Нагадаймо, 3 травня, у Польщі неподалік Варшави у селі Ґлоскув група людей напала на трьох українців. Зловмисники побили українців віком від 45 до 52 років, які працюють у місцевій Асоціації водних компаній. Стан одного з трьох українців – критичний. Чоловік потрапив до лікарні з проламаним черепом та відкушеним язиком, оскільки під час інциденту в нього стався епілептичний напад.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/15/zarobitky-u-polshhi-yaki-syurpryzy-ochikuyut-na-ukrayintsiv/”


Поиск