Редакция - [email protected]


Виведення російських військ з Донбасу буде кращим варіантом “захисту” російськомовних в Україні.

Про це заявив спецпредставник США по Україні Курт Волкер на брифінгу в Слов’янську, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на NewsOne.

Волкер також наголосив на важливості того, щоб Росія серйозно поставилася до пропозиції про введення миротворців на Донбас:

“Найкращим захистом для російськомовного населення буде виведення російських військ, щоб Україна могла відновити контроль над цією територією. Ми хочемо, щоб Росія серйозно поставилася до пропозиції про введення миротворчої місії з мандатом ООН. Завдяки цьому будуть створені умови для миру, безпеки і повного виконання Мінських угод. Важливо тримати відкритими двері для пошуку рішення. І хоча Росія поки не скористалася цією можливістю, ми тримаємо ці двері відкритими”.


Раніше Волкер повідомив про мету свого візиту в Україну.

За словами Павла Клімкіна, країни “Великої сімки” (G7) заявили про підтримку українського варіанту розміщення миротворців ООН на Донбасі. Крім того, вони виступили із засудженням дій РФ.

Додамо, що миротворча місія на Донбасі може так і не з’явиться, тому що це багатьом невигідно.

Додамо, що, на думку Президента України Петра Порошенка, миротворча місія ООН простимулює виведення російських військ з Донбасу.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/15/volker-rozpoviv-yak-vryatuvaty-rosijskomovne-naselennya-na-donbasi/”


Поиск