Редакция - [email protected]


Кримський міст, який сьогодні, 15 травня, відкрив президент Росії Володимир Путін, став не тільки метафоричним символом 18-річного правління глави Кремля, а ще й символом міжнародної ізоляції Росії. Про це йдеться в статті CNN, присвяченій відкриттю Кримського моста 15 травня.

Автор публікації Нейтан Ходж нагадав, що в лютому 2014 року російський спецназ захопив Крим в ході блискавичної операції. Спочатку Кремль заперечував, що це зробили російські військові – люди в камуфляжній формі без розпізнавальних знаків. Пізніше він визнав, що так звані “зелені чоловічки” насправді були зі складу регулярної російської армії.

Захід у відповідь на окупацію півострова ввів потужні економічні санкції, які діють досі. Їх розширили після російського втручання в президентські вибори в США в 2016 році. Однак незважаючи ні на що, будівництво моста в Крим стало найважливішим пріоритетом для уряду Путіна.

Так, зведення моста почалося в лютому 2016 року. У тому ж році Міністерство фінансів США ввело серію санкцій проти ряду компаній, які брали участь в його будівництві.

Зараз США і більшість країн Заходу відмовляються визнавати окупацію Криму, санкції проти Росії в доступному для огляду майбутньому також не будуть зняті.

Тим часом Путін планує інші грандіозні інфраструктурні проекти. Так, в минулому році він розрекламував новий план будівництва моста на багатий корисними копалинами острів Сахалін, розташований на Далекому Сході Росії на півночі від японського острова Хоккайдо.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА публікувала відео, як президент РФ Володимир Путін Кримський міст відкривав.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/15/zhurnalist-cnn-rozpoviv-symvolom-chogo-stav-kerchenskyj-mist/”


Поиск