Редакция - [email protected]


Окупація Криму не може стати легітимною після будівництва Керченського моста. Жодна рекламна кампанія не змінює факту протизаконної анексії півострова. Міст всього лише з’єднує країну окупанта з окупованими українськими землями.

Як повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА”, про це повідомила заступниця міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олена Зеркаль у Facebook.

За її словами, спорудження Керченського моста порушує суверенні права України, має негативний вплив на судноплавство, рибальство та навколишнє довкілля. При цьому без дозволу українців його будівництво є нелегальним. Це є прямим порушенням двосторонніх угод між РФ та Україною, які зобов’язували поважати територіальну цілісність та суверенітет країни. Позов проти РФ щодо порушення цих прав було подано ще 2016 року.Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, Кримський міст, який 15 травня відкрив президент Росії Володимир Путін, став не тільки метафоричним символом 18-річного правління глави Кремля, а ще й символом міжнародної ізоляції Росії.

Додамо, що будівництво транспортного переходу через Керченську протоку здійснюється з грубим порушенням правил екологічної безпеки, шкодить екосистемі Азовського моря. Воно призвело до екологічного забруднення значної території України, завдало непоправної екологічної шкоди півострову Тузла, яка полягає у його знищенні як унікального природного об’єкта, та інших тяжких наслідків для природного довкілля.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/v-ukrayini-poyasnyly-chomu-krymskyj-mist-putinu-ne-dopomozhe/”


Поиск