Редакция - [email protected]

СБУ не пустила в Україну коміка з РФ Поперечного ИзбранноеСлужба безпеки України не впустила в країну і на три роки заборонила в’їзд громадянинові Російської Федерації коміку Данилу Поперечному, який 18 травня мав виступити з концертом в Києві.


Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".


"Поперечному закритий в’їзд СБУ з 12 квітня 2018 року на 3 роки", — розповіли в прес-центрі СБУ.


Користувачі соцмереж зазначають, що причиною такого рішення стала антиукраїнська позиція артиста — його викрили в підтримці російської політики в Україні, зокрема — окупації Криму.


Нагадаймо, за півроку СБУ отримала 100 запитів на дозвіл гастролей російських артистів.


16 листопада 2017 року набрав чинності закон, який передбачає обов’язок організаторів гастролей заздалегідь повідомляти СБУ про проведення заходів за участю російських артистів. Якщо учасником запланованого заходу є громадянин країни-агресора, організатор не пізніше, ніж за 30 днів до дня проведення заходу подає запит на отримання дозволу.


Крім того, законом регламентовано, що організатор гастролей, який порушив дані вимоги, несе адміністративно-господарську відповідальність у формі штрафу в розмірі від 50 до 100 мінімальних заробітних плат (від 170 до 340 тис. Гривень).


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/sbu-ne-pustila-v-ukra-nu-kom-ka-z-rf-poperechnogo”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск