Редакция - [email protected]

Українського консула відсторонили від роботи у Гамбурзі через антисемітизм Избранное

Українського консула відсторонили від роботи у Гамбурзі через антисемітизм

Консула України у Гамбурзі Василя Марущинця, щодо якого у Міністерстві закордонних справ було відкрите дисциплінарне провадження через інформацію про антисемітські висловлювання, було відсторонено.

Про це в коментарі УНН розповіла речниця МЗС України Мар’яна Беца.

«Є два важливих моменти. Перш за все, ще вчора, як тільки нам стало відомо про можливі антисемітські висловлювання нашого консула у Гамбурзі, міністр закордонних справ України Павло Клімкін терміново доручив відкрити дисциплінарне провадження. Провадження було відкрите ще вчора і вже триває наразі. Наш консул відстороненй від виконання своїх обов’язків на цей період і не виключається його можливе відкликання найближчим часом», – зазначила вона.

За словами Беци, ні антисемітизм, ані будь-які інші прояви ксенофобії, дискримінації не можуть існувати ні в МЗС, ані в будь-якому іншому українському відомстві.

«Безперечно, буде проведене ретельне розслідування, ми зробимо висновки на майбутнє і, безперечно, цей прецедент – він вплине і на роботу дипломатів у майбутньому», – наголосила вона.

Як повідомляв УНН, Державний секретар Міністерства закордонних справ України відкрив дисциплінарне провадження через інформацію про антисемітські висловлювання консула України у Гамбурзі Василя Марущинця.

Причиною для початку розслідування слугувала заява блогера Анатолія Шарія, який розповів, що начебто співробітник генконсульства України в Гамбурзі Василь Марущинець розміщує на своїй сторінці у "Фейсбуці" публікації антисемітського характеру.

Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/14/294663-ukrayinskogo-konsula-vidstoronyly-roboty-gamburzi-antysemityzm”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск