Редакция - [email protected]

Космічна обсерваторія сфотографувала галактику, схожу на "котяче око" Избранное

Космічна обсерваторія сфотографувала галактику, схожу на "котяче око"

Орбітальна обсерваторія "Габбл" отримала фотографії незвичайної галактики NGC 1032 в сузір’ї Кита, що стала схожою на котяче око через те, що ми дивимося на неї майже збоку, повідомляє сайт космічного телескопа.

Як сьогодні вважають астрономи і космологи, Всесвіт містить в собі приблизно рівну кількість еліптичних і спіральних галактик, які помітно відрізняються не тільки своєю формою, а й історією формування і тим, які типи зірок в них живуть та формуються, інформує РІА Новості.

Ще в 1926 році Едвін Габбл припустив, аналізуючи фотографії відомих тоді спіральних і еліптичних галактик, що їх форма не випадкова і що вона відображає історію їх еволюції. Згодом з’ясувалося, що еволюція галактик йшла зовсім не так, як вважав Габбл, однак придумана їм послідовність виявилася дійсно пов’язана з хімічним складом, формою, структурою і деякими іншими рисами галактик.

Галактика NGC 1032 віддалена від нас приблизно на 117 мільйонів світлових років і відноситься до так званих спіральних галактик S0, якщо дотримуватись класифікації Габбла.


Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/14/294689-kosmichna-observatoriya-sfotografuvala-galaktyku-shozhu-kotyache-oko”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск