Редакция - [email protected]

Будівництво головного мозку: Путін задумав ще один міст Избранное

Росія замахнулася на будівництво моста в ще одній країні
Росія допоможе Великобританії побудувати міст через Ла-Манш.

Про це заявили в посольстві Росії в Лондоні,відразу після того, як британські дипломати висловилися проти запуску Кримського мосту.

За словами російських дипломатів, РФ готова поділитися з Великобританією своїм досвідом будівництва складних об’єктів.

"Впевнені, що запуск Кримського моста внесе вагомий внесок у процвітання півострова та добробут його жителів, буде сприяти захисту інтересів кримчан, про яких на словах так піклуються в Лондоні. Готові поділитися досвідом будівництва таких складних об’єктів з Лондоном, наприклад, через Ла-Манш, якщо буде виявлений інтерес", — розповідають російські дипломати.

Також росіяни в Лондоні говорили про рефендум і політику "подвійних стандартів".

"Виходить, що там референдум проводити можна, а в Криму не можна. Черговий приклад політики "подвійних стандартів" офіційного Лондона", — заявили росіяни.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", будівництво Росією Керченського мосту, який з’єднує анексований Крим з материковою частиною РФ, порушує суверенітет України. Про це йдеться в заяві представника Європейського союзу, опублікованій прес-центром Європейської служби зовнішньої дії.

Також портал повідомляв про те, що міністерство інфраструктури оцінює збитки України від будівництва Керченського мосту в 500 млн гривень на рік. Про це заявив глава відомства Володимир Омелян після засідання Кабінету міністрів у середу.

"Ми орієнтовно оцінюємо збиток в півмільярда гривень на рік — це прямі збитки від того, що було скорочено тоннаж суден на захід в наші два порти на Азовському морі", — сказав він.

Крім того, нагадаємо, що користувачі мережі помітили, що на Google Maps відсутня Кримський міст, який 15 травня офіційно відкрив президент Росії Володимир Путін.

"Яндекс Кримський міст вже намалювали, в Google ще запізнюються", — нарікають користувачі інтернету, передає УНІАН.

Наголошується, що Google Maps відмовляється прокладати шлях через нову переправу: "Google не хоче будувати маршрут з Ростова-на-Дону в Севастополь через новий Кримський міст".Джерело статті: “https://znaj.ua/world/nova-novyna-11”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск