Редакция - [email protected]


Президент США Дональд Трамп «розробив спеціальний зв’язок» з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином під час свого історичного саміту.

Про це пише НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Washington Post.

Крім того, він оголосив про початок нової ери, яка може зламати цикл ядерної битви і запобігти військову конфронтацію.

«Вчорашній конфлікт не повинен бути завтрашньої війною», – сказав Трамп на прес-конференції в Сінгапурі після більше чотирьох годин переговорів з Ином.

Трамп сказав, що Кім «підтвердив» свою прихильність денуклеаризації Корейського півострова, а також погодився знищити ракетний комплекс в країні.

«Ми готові написати нову главу між нашими країнами», – сказав президент США.

Трамп після зустрічі з Кімом висловив впевненість, що північнокорейський лідер серйозно налаштований відмовитися від своєї ядерної програми і перетворити свою країну з ізольованого режиму ізгоїв у шановного члена світового співтовариства.

Крім того Трамп дав кілька подробиць про те, які кроки зробить Кім, щоб підтримати свою обіцянку знешкодити свою країну і як Сполучені Штати підтвердять, що Північна Корея зберігає за собою зобов’язання позбутися ядерної зброї, заявивши, що це буде вироблено в майбутньому переговори.

Раніше НАРОДНА ПРАВДА інформувала, що поїздку Трампа до Кім Чен Ину оплатив Сінгапур.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/06/12/donald-tramp-zakinchuye-vijskovi-igry-z-kim-chen-ynom-washington-post/”


Поиск