Редакция - gipoteza.pr@gmail.com

60% кримчан заявили, що знову хочуть в Україну

60% кримчан заявили, що знову хочуть в Україну
60% кримчан заявили, що знову хочуть в Україну

Через рік після анексії Криму Росією ейфорія у жителів півострова майже зникла. Дива не сталося. Більш того, на додачу до старих проблем з’явився ряд нових, а кримчани почали поступово прозрівати.

Про це свідчать дані опитування, яке проводилося на сайті проросійської газети “Кримська правда”, повідомляють Патріоти України з посиланням на Крим.Реаліі. Так, згідно з результатами опитування, 61% респондентів проголосували б за “ширші повноваження Криму в складі України”, якби референдум відбувався сьогодні. Тим часом за приєднання до Росії проголосували б тільки 19% опитаних, ще 20% “не з’явилися б на референдум”.

Опитування “Як би ви відповіли на запитання всекримського референдуму сьогодні?” було опубліковане на сайті 5 березня 2015, станом на 8:00 00 хвилин 9 березня участь у ньому взяли 4510 осіб. В кінці лютого, початку березня 2014 перекинуті з Росії і кримських баз Чорноморського флоту Росії війська без розпізнавальних знаків окупували Кримський півострів. 16 березня 2014 на території Криму і міста Севастополя пройшов так званий референдум про статус півострова, за результатами якого Росія включила Крим до свого складу.

Ні Україна, ні Європейський Союз, ні США не визнали дане голосування і вважають, що Крим Росія анексувала. Після цього США і Європейський союз ввів ряд економічних санкцій відносно Росії. Захід продовжує наполягати на тому, що Крим є частиною України.
Джерело: http://patrioty.org.ua/Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : gipoteza.pr@gmail.com

Поиск