Редакция - [email protected]

Батько з дитиною ледь не впали у басейн з крокодилами через несправність атракціону

В США отца с сыном чуть не съеил аллигаторы

У США, в парку розваг Gatorland, стався вельми небезпечний інцидент. Тут під час катання на атракціоні батько з сином зависли над водоймою, в якому містяться алігатори.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відео інциденту розмістив у себе на сторінці користувач Facebook Stewart Moore.

У публіки великою популярністю користувався атракціон, коли потрібно спуститися на тросах над невеликим озером, в якому містяться алігатори. Для двох американців цей трюк ледь не став фатальним. Батько і син спускалися на тросах, але застрягли прямо над небезпечними хижаками. Причиною події стали неполадки в роботі обладнання атракціону.

Співробітникам парку розваг все-таки вдалося спустити дорослого і дитину на землю. В результаті події ніхто не постраждав.Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що на дитячому ігровому майданчику в центрі Хмельницького загинув чоловік. За попередньою інформацією, він випадково торкнувся оголених проводів, які висіли за батутом, де стрибали діти, і помер на місці.

Раніше у Хмельницькій області підлітки гралися неподалік школи. Під час гри один з них заліз у трансформаторну будку. Хлопчик загинув від ураження струмом напругою 10 000 Вт.

Нагадаємо також, у Харківському районі 14-річний мешканець селища Утківка разом з друзями перебував на металевих конструкціях залізничного мосту. Під час гри хлопець втратив рівновагу, схопився за електричний дріт та впав з триметрової висоти. Незважаючи на зусилля лікарів, хлопчик помер у реанімації.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/07/10/batko-z-ditinoyu-led-ne-vpali-u-basejn-z-krokodilami-cherez-nespravnist-atraktsionu/”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск