Редакция - [email protected]

Ахметов видає газету для «ДНР» — журналіст
Ахметов видає газету для «ДНР» — журналіст

Відомий український бізнесмен Рінат Ахметов є власником газети «Донецькі новини», на сторінках якого публікуються матеріали, що передруковані з агіт-видань бойовиків «Донецька республіка» і «Новоросія». При цьому «Донецькі новини» продаються не тільки в окупованому регіоні, але і в українській столиці — в Києві.

Про це повідомляє у соцмережі донецький журналіст Денис Казанський, новину передає «Преса України».

«У газеті Ріната Ахметова «Донецькі новини», яка сьогодні продається як в Донецькій області так і в Києві, публікуються тексти донецького сепаратиста і прихильника ДНР Раміля Замдиханова. При цьому головним редактором газети, яка друкує пропагандиста ДНР, є координатор штабу Фонду Ріната Ахметова Римма Філь», — пише Казанський.

«Підтримує Рінат Ахметов бойовиків ДНР? Ні, що ви, ні в якому разі!», — додає він.

Як розповів журналіст Олексій Мацука, до війни в Донецьку регулярно виходило близько 15 газет. Зараз же всі вони припинили своє існування, а бойовики видають дві свої агітки: «Донецька республіка» і «Новоросія». За словами Мацуки, огляди матеріалів з цих агіток «регулярно публікують «Новини Донбасу»» Ахметова.

Журналістом ахметовської газети є дехто Олег Ізмайлов, який називає себе «членом «Союзу письменників ДНР»». Судячи з публікацій Ізмайлова, він є щирим пропагандистом сепаратистського угрупування «ДНР».Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск