Редакция - [email protected]

Медіа-бізнес Курченка може відійти державі
Медіа-бізнес Курченка може відійти державі

Невдалий олігарх і мільярдер не може знайти 200 млн гривень для погашення боргу перед Укрексімбанком. Застава за цим кредитом — медіа-бізнес Курченка, який скоро може стати державним.

Виплативши майже увесь борг державному Укрексімбанку, компанія олігарха-втікача «Ветек медіа інвест» заборгувала багатомільйонну суму за обслуговування кредиту, пише HUBS.UA.

Компанії Курченка залучали кредит Укрексімбанку для купівлі UMH Group. Саме зайнятими у держбанку грошима Курченко восени 2013 року розплатився з медіамагнатом Борисом Ложкіним (зараз очолює Адміністрацію Президента). Але отримавши від позичальника майже усю суму кредиту, банк нарахував багатомільйонні борги за його обслуговування і управління. Медіахолдинг, що сперечається з американським Forbes про право випускати однойменний журнал, намагається оспорити цей борг. Поки зі перемінним успіхом.

Як відомо, UMH Group входить у трійку найбільших медіа-холдингів країни і управляє портфелем із понад 50 брендів, серед них — українські версії Forbes і Vogue, «Кореспондент», «Фокус», «Ретро FM», «АіФ» і радіо-активи «Авторадіо», «ретро FM», «Наше радіо», «Europa Plus», «Радіо Алла» тощо.Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск