Редакция - [email protected]

Сергій Каплін про втечу Іщука
Сергій Каплін про втечу Іщука

Сьогодні Сергій Каплін написав у фейсбуці про втечу із країни гендиректора Концерну радіомовлення радіозв’язку і телебачення Володимира Іщука.

ЯЦЕНЮК НАГОСТРИВ ЛИЖІ ІЩУКУ

Гендиректор Концерну радіомовлення радіозв’язку і телебачення втік із країни. В нас є інформація, що зараз цей злодій в Ризі. Іщук, не повідомивши «секретку» та не узгодивши з Держспецзв’язком, виїхав за кордон. Керівник такого рівня просто зобов’язаний звітувати про свої переміщення. В КРРТ офіційно відрядження він не оформляв. Його кабінет зачинений.

Я впевнений, що високі покровителі зробили все, щоб дати Іщуку всоте вислизнути від правосуддя. Генпрокуратура впоралася із завданням затягнути справу про крадіжку Іщуком квартири. Столичні прокурори по суті стали на заваді тому, щоб гендиректору КРРТ обрали запобіжний захід у справі про розкрадання коштів у великих розмірах.

Хто не в курсі — нагадаю, свого часу цей ділок виписав собі 600 тисяч гривень матеріальної допомоги на квартиру. Тобо за держкошт подарував собі елітне житло. І щойно після багаторічних невдач Іщуку вручили підозру – прокуратура Києва витребувала справу.

В результаті – втеча. Ніхто не здивується якщо і докази вже знищено, а квартиру переписали на собаку.

І це лише один епізод. А сприяння Іщуком показу російських каналів на прикордонних територіях? Пам’ятаємо про 3 мільйони доларів Яценюкові за призначення? Отака ціна його недоторканності, вседозволеності та безкарності!

От якого покарання заслуговують ці корупційні виродки?!

Сергій КаплінПоиск