Редакция - [email protected]

В Україну можна повернути 30 млрд дол., виведених посібниками В.Януковича — МВС
В Україну можна повернути 30 млрд дол., виведених посібниками В.Януковича — МВС

В Україну можна повернути мінімум 30 млрд дол. з іноземних рахунків, які виведені чиновниками колишнього президента Віктора Януковича. Про це сказала керівник Управління по забезпеченню повернення активів Міністерства внутрішніх справ Олена Тищенко в ефірі телеканалу "Україна", передає УНН.

"У принципі мова йде про кілька мільярдів, які ми можемо повернути. Це по тій інформації, яка є зараз. Є інформація про те, що виведено як мінімум 30 млрд дол. і більше на ті рахунки, звідки їх можна повернути. Це всі чиновники режиму Януковича, це люди, які допомагали відмивати їм кошти. Це Сергій Курченко, Юрій Іванющенко. Це вся та команда, яка працювала з урядом Януковича і кожен день посилено виводила кошти", — розповіла посадовець.

О.Тищенко уточнила, що по одній фізичній людині Сергій Курченко перевів у готівку 13 млрд грн з ціллю виведення їх на латвійські рахунки.

На запитання ведучої, протягом якого часу можна повернути кошти в Україну, О.Тищенко відповіла: "З моменту арешту коштів в межах кримінального процесу, строки повернення можуть бути від 6 місяців до 3 років".

Як повідомляв УНН, нове управління МВС очолила екс-дружина скандального олігарха Олена Тищенко.Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск