Редакция - [email protected]

Уряд цинічно передає державні замовленням підприємствам Лугандонії
Уряд цинічно передає державні замовленням підприємствам Лугандонії

Чиновникі віддають державні замовлення підприємствам, розташованим на підконтрольній бойовикам Лугандонії території, на шкоду тим, що знаходяться на підконтрольній державі території.

Про це йшлося сьогодні на прес-конференції в Києві «На які гроші сепаратисти купують зброю для вбивства наших солдатів. Або, чому українські чиновники пригнічують вітчизняний бізнес заради соціально-економічної стабільності в ДНР і Криму?».

Як приклад була наведена історія підприємця Дмитра Руденка, який вивіз свій машзавод «Укрзалізничбуд» в Україну, запропонував державі вигідні умови, але замовлення були надані «Метінвесту» Ахметова і пішли на Єнакіївський металургійний завод за дорожчою ціною.

На прес-конференції було продемонстровано відео, на якому голова «ДегеНеРашки» Саньок Захарченко назвав Єнакіївський і Донецький металургійні заводи — «державними» підприємствами «ДНР».

«Незрозуміло, чому Україна дає державні замовлення на ці підприємства на шкоду підприємствам, що знаходяться на вільній території України. Тут люди не отримують замовлення, відповідно вони не отримують зарплати. Якщо люди не отримали зарплату в Краматорську, наприклад, то у них з’являється величезний стимул поїхати в «ДНР» і заробити її там з автоматом», — заявив координатор Комітету патріотичних сил Донбасу Сергій Гармаш.

На думку юриста Тетяни Іванової, юридична неврегульованість статусу «окупованого» Донбасу дозволяє чиновникам і олігархам продовжувати постачання сировиною і забезпечувати замовленнями з українського бюджету підприємств, що працюють на територіях, захоплених Росією. Україна платить там зарплати, з цих зарплат там виплачуються податки, формується «держбюджет» сепаратистів, з якого забезпечується їх «армія», яка вбиває українських солдатів.

Альо, гараж! Може вже десь треба пошукати агентів Путіна? І навіщо тоді брехати про блокаду Даунбасу?

Панко Невмирущий

http://newspravda.com/


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/55292-urjad_tsinichno_peredaje_derhavni_zamovlennjam_pidprijemstvam_lugandoniji”


Поиск