Редакция - [email protected]

""

Солом’янський районний суд Києва виправдав екс-міністра екології та природокористування Ігоря Шевченка за звинуваченнями в корупції з боку Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ. Про це йдеться в рішенні суду.


Згідно з ним, 22 березня суд закрив справу проти Шевченка за відсутністю складу корупційного правопорушення, постановивши, що політик не порушував п. 2 ч. 1 ст. 28 закону «Про запобігання корупції», і конфлікт інтересів в діях екс-міністра був відсутній.


«Суддя дійшов висновку, що дії з використання дипломатичного паспорта дійсно містили приватний інтерес до економії часу, оскільки для проставлення візи в паспорт громадянина України для виїзду за кордон необхідний був додатковий час, проте даний приватний інтерес жодним чином не суперечив службовим або представницьким повноважень міністра екології та природних ресурсів, посаду якого займав тоді Шевченко», – йдеться в документі.


Оскільки постанову суду Генеральною прокуратурою не було оскаржено, то 1 квітня вона набрала чинності.


Нагадаємо, cкандал навколо персони Шевченка виник після того, як лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що Шевченко під час пожежі на нафтобазі під Києвом був у відпустці в Ніцці та Монако. Також, за словами Ляшка, для поїздки міністр використовував літак народного депутата Олександра Онищенка. Сам Шевченко згодом визнав, що повертався з Ніцци до Києва літаком Онищенка, однак нічого за це не платив. Також глава Мінекології зазначив, що прем’єр-міністр Арсеній Яценюк знав про цю поїздку, і вона була до пожежі у Василькові.


Після цього проти колишнього міністра екології та природних ресурсів Шевченка було порушено кримінальну справу за фактом незаконного збагачення. 2 липня 2015 р. парламент звільнив Ігоря Шевченка з посади міністра екології.Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск