Редакция - [email protected]

 Іван Колпаков пішов з посади головного редактора Медузи

Головний редактор і один із засновників російського інтернет-видання Медуза Іван Колпаков оголосив про свою відставку.

Як повідомляє Медуза, відставка Колпакова пов’язана із звинуваченнями в домаганнях, які висунула проти нього дружина одного із співробітників видання.

На засіданні ради директорів Медузи раніше було прийнято рішення про те, що Колпаков залишиться головним редактором, але пізніше він самостійно прийняв рішення про відставку.

"Це єдиний спосіб зупинити кризу навколо редакції і мінімізувати репутаційний збиток", — заявив Колпаков.

Виконуючим обов’язки головного редактора призначено Тетяну Єршова, яка раніше обіймала посаду керуючого редактора Медузи.

Раніше Колпакова відсторонили від роботи після звинувачень в домаганнях. За даними ЗМІ, на вечірці Колпаков "був сильно п’яний" і "доторкнувся до сідниці дружини одного із співробітників".

За словами постраждалої, головний редактор також заявив: "Ти єдина на цій вечірці, кого я можу харассити, і мені за це нічого не буде". Після цього Колпаков пішов.

У Медузі підкреслили, що це був "разовий інцидент", і "проблема не має системного характеру". Крім того, редакція виробить "чіткі правила поведінки", щоб не допускати такого в майбутньому.

Передплатіть журнал НВ за спеціальною ціною

До кінця листопада дешевше на 100₴ Передплатіть журнал на 12 місяців усього за 559₴

Передплатити зараз
Ukraine-2020
Facebook Twitter Google+


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/hlavred-meduzi-pishov-u-vidstavku-pislja-zvinuvachen-u-seksualnikh-domahannjakh-2506137.html”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск