Редакция - [email protected]

Росія стане "новим Китаєм": Путін закриває інтернет для росіянДепутати Державної думи прийняли в першому читанні законопроект сенатора Андрія Клішаса про ізоляцію російського сегменту інтернету . За документ проголосували 334 депутати, проти — 47, повідомляють місцеві ЗМІ.

Голова профільного комітету з інформаційної політики Леонід Левін у своєму виступі зазначив, що деякі положення законопроекту потребують коригування, але це можливо зробити до другого читання.

Проти законопроекту виступили представники всіх фракцій, окрім путінської "Єдиної Росії".
Як відомо, раніше Рахункова палата Росії виступила проти закону про автономну роботу російського сегменту інтернету.
Конференція Путіна в Росії

Законопроект внесли в Держдуму в грудні 2018 року, серед його авторів – голова комітету Ради Федерації Андрій Клішас і депутат Держдуми Андрій Луговий. Автори стверджують, що "прийняття законопроекту необхідно, зокрема, у зв’язку з погрозами агресивних дій у кіберпросторі, нібито походять від США. Відключення від глобальної мережі для захисту від загрозою має забезпечити "стабільність" російського сегменту інтернету".

Законопроект вже викликав різку критику в ряді ЗМІ і соціальних мережах. Припускають, що Росія може стати "новим Китаєм" у сенсі жорсткої цензури та соціального тиску на населення.

Відомо, що законом РФ, зокрема, передбачено, що в разі, "коли особа, яка поширила відомості, що не відповідають дійсності, після закінчення терміну, встановленого для добровільного виконання вимоги, що міститься у виконавчому документі, про видалення доступних в інтернеті відомостей, не видалила їх, судовий пристав-виконавець виносить постанову про обмеження доступу в інтернеті до відомостей, що ганьбить честь і гідність".


Минулого року Держдума РФ також прийняла так званий закон "про право на забуття" в інтернеті. Він зобов’язує інтернет-пошуковики видаляти посилання на інформацію про громадян на вимогу останніх. Це стосується видачі посилань як на "недостовірну", так і "поширювану з порушенням законодавства" і неактуальну інформацію про заявника.

Дивіться: Державна дума Росії ухвалила закон про реєстр "шкідливих" Інтернет сайтів
https://youtu.be/cEAQsTwJ1vc

Джерело статті: “http://naberejna.com.ua/5002-rosya-stane-novim-kitayem-putn-zakrivaye-nternet-dlya-rosyan.html”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск

Теги

Академию Кивалова проверяют на предмет махинаций бозумбаев Юрий Вознюк снова собирается проскочить в Раду а на деле? Николай Ляхович: на словах он патриот Тайный \"кошелек\" Минниханова собралась стать смотрящей за природой Сука Сечина Южная Корея  КАК РУСТЭМ МАГДЕЕВ СВОИМ КЛИЕНТАМ ПОМОГАЛ РЕШАТЬ СПОРЫ С ФНС Вскрылся один криминальный талант Рустэма Магдеева. Жирков Евгений Иванович Олег Барна: первый и последний раз   прямая линия   украинцы франківець игра пресолов   Свердловская продвигающий керпостные законы Анатолий Гиршфельд: нардеп-рабовладелец Ректор-нардеп Александр Спиваковский. Куда спрячется после выборов? или в кресло нардепа Андрей Гордеев сядет или в тюрьму Иван Винник: шестерка Пашинского для отвода глаз Контрабандные деньги уходят на поддержку Правого сектора в Украине кабинет STEM-образования Арциз Нардеп-флюгер Валерий Давиденко – рейдер и коррупционер аеробуси жилой комплекс