Редакция - gipoteza.pr@gmail.com

За рік українські поліцейські вилучили чотири тонни наркотиків

Протягом року поліцейські вилучили 4 тонни наркотичних засобів та психотропних речовин. Приблизна вартість вилученого на «чорному» ринку становить майже 23 мільярди гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Нацполіції.  • Бан 470x200

Крім того, підрозділи з протидії наркозлочинності припинили діяльність понад 60 організованих груп наркоділків.

За словами Голови Нацполіції Сергія Князєва, упродовж поточного року підрозділами Нацполіції порушено 26 тисяч кримінальних проваджень у сфері наркообігу, з них чотири тисячі – це збут наркотичних речовин.

Крім того, оперативниками припинено діяльність 64 організованих груп наркоділків, до складу яких входило більш 200 осіб. Поліцейські викрили понад 700 учинених ними кримінальних правопорушень. Такі результати у 2,5 раза перевищують минулорічні.

Відтак – за матеріалами підрозділів протидії наркозлочинності до суду направлено обвинувальні акти відносно 45 організованих наркогруп. Це найвищий результат за 25 років діяльності служби з протидії наркозлочинам.

Також органи і підрозділи Національної поліції у поточному році припинили функціонування 111 підпільних нарколабораторій та 515 наркопритонів.

«У результаті вжитих заходів протягом 2018 року з незаконного обігу вилучено більш як 4 тонни наркотичних засобів і психотропних речовин. Приблизна вартість вилученого на «чорному» ринку становить майже 23 мільярди гривень»,- зазначив Сергій Князєв.

Він додав, що серед успішних операцій з протидії наркозлочинності – ліквідація каналу нелегального постачання наркотиків з Індії до Харківщини. Оперативники вилучили рекордні 160 кг «трамадолу», вартість якого за цінами «чорного» ринку перевищує 30 млн.₴

«Ми відпрацювали механізми протидії таким злочинам. В результаті поліцією припинено діяльність 184 угруповань Інтернет-наркозбувачів»,- наголосив Сергій Князєв.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2018/12/20/za-rik-ukrayinski-politseyski-viluchili-chotiri-tonni-narkotikiv”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : gipoteza.pr@gmail.com

Поиск