Редакция - gipoteza.pr@gmail.com

Парафія Московського патріархату на Львівщині перейшла до Православної церкви України

Настоятель храму архімандрит Маркіян Каюмов повідомив про перехід громади до Православної церкви України — Парафія Московського патріархату на Львівщині перейшла до Православної церкви України
Настоятель храму архімандрит Маркіян Каюмов повідомив про перехід громади до Православної церкви України

Рішення було прийняте на засіданні Парафіяльної ради на чолі з настоятелем храму

Парафія святих апостолів Петра і Павла міста Жовкви у Львівській області приєдналася до Православної церкви України. Про це повідомив настоятель храму архімандрит Маркіян Каюмов.

«Шанобливо повідомляємо, що сьогодні, 22 грудня парафія святих апостолів Петра і Павла міста Жовкви приєдналася до Помісної Автокефальної Православної Церкви України. Дане рішення було прийняте на засіданні Парафіяльної ради на чолі з настоятелем храму. Напередодні Різдва Христового, нехай дух єдності і любові огорне усіх нас та учинить наші серця смиренними яслами Немовляти Христа!», — зокрема зазначив Каюмов.


screenshot_1

Маркіян Каюмов про рішення Парафіяльної ради написав у групі Жовква-моє місто, що у Фейсбук.

Також 22 грудня стало відомо, що віряни на Тернопільщині переходять від Московського патріархату до Православної церкви України.

Зазначимо, що сьогодні, 22 грудня, президент Петро Порошенко підписав закон про нову назву УПЦ МП.

Також на Закарпатті московська парафія перейшла до Православної церкви України.

Раніше повідомлялося, що у Вінницькій області три парафії вирішили приєднатися до складу Православної церкви України.

Раніше повідомлялося, що адепти Московської церкви терміново перейшли на українську мову.

Крім того Філарет розказав, яку роль зіграв Порошенко у становленні Помісної церкви.

Як відомо, 15 грудня у Києві відбувся Об’єднавчий собор православних церков України. На ньому обрали очільника Помісної церкви, яким став митрополит Переяславський і Білоцерківський Української православної церкви Київського патріархату Епіфаній. 6 січня у Константинополі він отримає Томос.

  • Також читайте матеріал: Андрій Юраш: Проросійська політика керівництва УПЦ МП привела цю церкву до глобальної катастрофиДжерело статті: “https://glavcom.ua/news/parafiya-moskovskogo-patriarhatu-na-lvivshchini-pereyshla-do-pravoslavnoji-cerkvi-ukrajini-555495.html”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : gipoteza.pr@gmail.com

Поиск