Редакция - [email protected]

У "Борисполі" вилучили незаконних 150 блоків тютюновмісних виробів Heets

150 блоків тютюновмісних виробів Heets 150 блоків тютюновмісних виробів Heets

В пункті пропуску "Бориспіль" правоохоронці вилучили 150 блоків тютюновмісних виробів Heets з порушенням митних правил


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із посиланням на прес-службу ГУ ДФС у Київській області.


150 блоків тютюновмісних виробів Heets для електричного нагрівання, призначених для використання виключно з IQOS намагався ввезти на територію України громадянин Китаю, який прилетів до України з Пекіну.


Іноземець для проходження митного контролю обрав спрощену систему – "зелений коридор", чим заявив про те, що переміщувані ним через митний кордон України товари не підлягають письмовому декларуванню, оподаткуванню митними платежами, не підпадають під встановлені законодавством заборони та обмеження щодо ввезення на митну територію України.


На момент проходження митного контролю належним чином оформленої митної декларації громадянин Китаю не оформлював та не подавав, з приводу декларування переміщуваних ним товарів до інспекторів митниці не звертався.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


154 блоки по 10 пачок тютювмісних виробів HEETS, які знаходилися у двох дорожніх валізах пасажира та переміщувались без ознак приховування, було виявлено під час проведення вибіркового митного контролю багажу на рентген-апараті, після перетину громадянином Китаю "білої лінії”, яка позначає закінчення зони спрощеного митного контролю "зелений коридор”.


З загальної кількості тютюнових виробів пасажиру було пропущено чотири блока тютюновмісних виробів. Складено протокол про порушення митних правил. 150 блоків тютюнововмісних виробів вилучено до винесення судом рішення у справі


Довідково: товари (предмети), ввезення яких здійснила громадянин Китаю відносяться до категорії товарів, на які встановлено обмеження щодо переміщення через митний кордон України відповідно ст.ст. 376, 378 Митного Кодексу України.


Окрім того, згідно з ч.2 ст. 376 Митного кодексу України громадяни, які досягли 18-річного віку, можуть ввозити на митну територію України без сплати митних платежів та без письмового декларування у кількості із розрахунку на одну особу – 200 сигарет або 50 сигар чи 250 грамів тютюну, або ці вироби в наборі загальною вагою, що не перевищує 250 грамів.Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/02/04/u-borispoli-viluchili-nezakonnih-150-blokiv-tyutyunovmisnih-virobiv-heets/”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск

Теги

Перші про головне Львівська ОДА потяги Фітьо В.В Яковенко А.І Свірець Вячеслав Володимирович Свірець В.В   Австралия винороби   Ева Лонгория «ПЯТЬ ТЫСЯЧ И СКРИНШОТЫ ТВОИ»: АФЕРИСТЫ В СОЦСЕТЯХ НАЖИВАЮТСЯ НА СУПРУЖЕСКИХ ИЗМЕНАХ Как Станислав Кондрашов смертельно подставил Дениса Вороненкова Лекарственный лоббист. Личное дело Глеба Загория Госбанкир Костин подарил лююбовнице Наиле Аскер-Заде яхту и виллу Жена Андрея Костина рассказала всю правду о прошлом Наили Аскер-Заде атомная энергия НС Араик Амирханян стал грозой дорожников Закон О президенте Украины Большая жатва. Максим Мартынюк и его родня ускорили обогащение Звездная Львица Ирина Маловица торгует несовершеннолетними шлюхами Алена Дегрик (Шевцова) и Владимир Авраменко и их общий бизнес Футбол ФК Чорноморець Одеса Футбол ФФУ александр зинченко Лионель Месси Манчестер Сити ремонт кофемашин orabote.top оработе.топ Пасха 2019 пасхальный декор пасхальный кулич Біткойн (Bitcoin