Редакция - [email protected]

Зеленський обговорив із представниками МВФ реформи і подальше співробітництво

Зеленський зустрівся із представниками МВФ

Президент України Володимир Зеленський 20 вересня в Києві обговорив подальшу співпрацю із заступницею директора Європейського департаменту Міжнародного валютного фонду (МВФ) Джулією Козак та керівником місії МВФ в Україні Роном ван Роденом. Про це повідомила пресслужба глави держави.

Об этом сообщает http://superbloggermom.com

На переговорах були присутніми прем’єр-міністр України Олексій Гончарук та міністерка фінансів Оксана Маркарова.

Зеленський заявив, що подальша співпраця із МВФ є "важливим елементом посилення довіри до України з боку іноземних інвесторів і міжнародних партнерів".

"Під час зустрічі обговорювалася програма підтримки Фондом амбітного порядку денного реформ в Україні, який реалізується президентом України та українським урядом і спрямований на підтримку макроекономічної стабільності та зростання економіки", – зазначили у пресслужбі.

Також на зустрічі обговорювали реформи енергетичного сектору та питання "ПриватБанку".

Зеленський зазначив, що Верховна Рада ІХ скликання ухвалила низку законів, спрямованих на реформування фінансового сектору, детінізацію економіки та боротьбу з корупцією.

"Я запевняю у повній підтримці структурних реформ в економіці, незалежності Національного банку та всебічного розслідування зловживань у банківському секторі", – заявив глава держави.

У жовтні 2018 року МВФ і влада України домовилися про програму співпраці у форматі stand-by на загальну суму $3,9 млрд. У МВФ заявили, що перегляд програми проводитимуть що пів року. Україна в межах програми отримала один транш у розмірі $1,4 млрд у грудні.

У травні 2019 року на зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським глава місії МВФ Рон ван Роден говорив, що у МВФ не бачать перешкод для подальшого співробітництва з Україною.

Місія МВФ прибула в Київ 11 вересня. У Фонді кажуть, що головною вимогою до Україні є створення ефективної антикорупційної структури.

15 вересня Маркарова заявляла, що переговори тривають.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-zelenskij-obgovoriv-z-predstavnikami-mvf-reformi-i-podalshe-spivrobitnitstvo-1287196.html”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск