Редакция - [email protected]

Microsoft почала визначати uTorrent як вірус Избранное


Вбудований антивірус Windows Defender компанії Microsoft почав визначати торрент-клієнт uTorrent як вірус і блокувати його, повідомляє ExtremeTech.

Наголошується, що Microsoft ще у 2017 році присвятила цілу сторінку uTorrent, називаючи його потенційно шкідливою програмою і описуючи ризики, пов’язані з його використанням. Зазначається, що у програми погана репутація і вона може завдати шкоди комп’ютеру користувача.

Тепер антивірус компанії почав за замовчуванням поміщати uTorrent в карантин і припиняти його роботу. Аналогічно працюють антивіруси від компанії ESET, Symantec, TrendMicro і інші, які визначають програму як шкідливу. У той же час користувачі можуть вручну додати торрент-клієнт до списку виключень.

Представники BitTorrent, Inc. заявили про те, що зазначеною в якості вірусу була тільки одна вверсия торрент-клієнта, яку встановили приблизно 5% користувачів. Вони також додали, що перестали пропонувати цю версію програми користувачам.

Раніше повідомлялося, що Microsoft купує соціальну мережу LinkedIn: заплатить по 196 доларів за акцію, загальна сума операції складе 26,2 мільярда доларів.

Також повідомлялося, що Microsoft продала бізнес кнопкових телефонів і права на використання бренду Nokia за 350 мільйонів доларів китайським компаніям FIH Mobile і HMD Global.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/microsoft-pochala-viznachati-utorrent-yak-virus-275313_.html”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск