Редакция - [email protected]

Посольство України в США спростувало фейк про затримання в Колорадо українських чиновників Избранное


Посольство України спростувало інформацію про нібито затримання в США представників української космічної сфери, повідомивши про це на своїй сторінці в Facebook.

"Посольство України в США спростовує інформацію про нібито затримання представників української космічної сфери, які беруть участь у симпозіумі у місті Колорадо-Спрінгз і нібито виїзді посла України в США в Колорадо для з’ясування обставин", — йдеться в повідомленні.

У посольстві підкреслили, що "це відвертий побрехенька і брехня".

"Українська делегація працює по запланованій програмі і продовжує брати участь у заході", — йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що посол України в США Валерій Чалий продовжує роботу у Вашингтоні як член української делегації на весняному зборах Міжнародного валютного фонду і Світового банку.

"Посольство не виключає, що це спланована інформаційна атака, яка може бути продовжено шляхом вкидання інших брехливих новин. Закликаємо українські та міжнародні ЗМІ бути пильними і не піддаватися на провокації", — наголошується в повідомленні.

Інформацію про затримання в США керівників космічної галузі розповсюдив один з маловідомих українських сайтів, після чого новину з посиланням на нього розповсюдили ряд російських пропагандистських сайтів, наприклад, телеканал "Зірка". У повідомленні говорилося, що підставою для затримання стала підозра в причетності українських чиновників до незаконного продажу в Північну Корею проектної документації, яка лягла в основу ракетної програми КНДР.

Нагадаймо, російський уряд проводить шкідливу кібер-активність, про що у спільній заяві заявили департамент внутрішньої безпеки США, Федеральне бюро розслідувань та Національний центр кібербезпеки Великобританії.

Напередодні розвідка Великобританії попередила прем’єр-міністра Терезу Мей про можливе оприлюднення кремлівськими хакерами компромату на вище керівництво країни, ніби-то у відповідь на військового удару Британії по об’єктах в Сирії, що пов’язують із виготовленням та зберіганням хімічної зброї.

Наприкінці березня Білий дім оголосив про продовження до 1 кітня 2019 року санкцій проти РФ за хакерські атаки відносно США, які були введені ще 2016 року Бараком Обамою. Після прийняття цього указу з США вислали 35 російських дипломатів та вилучили дві заміські резиденції представників РФ в Нью-Йорку та Меріленді.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/posolstvo-ukrayini-v-ssha-sprostuvalo-feyk-pro-zatrimannya-v-kolorado-ukrayinskih-chinovnikiv-275460_.html”


Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : [email protected]

Поиск