Редакция - [email protected]


У Грузії під час рафтингу на гірській річці загинули четверо туристів, у тому числі троє іноземців. Інцидент стався в п’ятницю, 8 червня, під час спуску на річці Чороха у високогірній Аджарії.

Як пише "Новости-Грузия", у човні перебували шість осіб. За попередньою інформацією, човен перекинувся, і всі вони опинилися в гірській річці, двом людям вдалося врятуватися.

"Сталася справжня трагедія. Серед загиблих троє іноземних туристів, імовірно слов’яни. Один із загиблих наш співвітчизник", — сказав журналістам мер Хелвачаурі Джумбер Вардманідзе.

У свою чергу деякі ЗМІ припускають, що загиблі можуть бути українцями. Міністерство закордонних справ України уже перевіряє інформацію грузинських ЗМІ про загибель чотирьох українських туристів при сплаві на човні по гірській річці.

"МЗС України оперативно перевіряє інформацію про можливу загибель українських туристів у горах Грузії", — повідомила речник МЗС Мар’яна Беца в Twitter.

За фактом загибелі туристів порушено кримінальну справу.

Нагадаймо, увечері 28 травня в Будапешті двоповерховий туристичний автобус Setra з України на шляху в аеропорт Феріхедь у 18 районі угорської столиці на швидкості в’їхав у 3,5 метровий обмежувач висоти. В результаті постраждали 28 людей, громадян України.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-gruziyi-pid-chas-raftingu-zaginuli-chetvero-turistiv-280143_.html”


Поиск