Редакция - [email protected]


Американському політичному консультантові Полу Манафорту зачитають нові звинувачення, висунуті спецпрокурором Робертом Мюллером, на засіданні Окружного суду Вашингтона в п’ятницю, 11 червня. Відповідне рішення ухвалила суддя Емі Берман Джексон, повідомляє "Укрінформ".

На судовому засіданні, початок якого призначено на 10:00, Манафорту пред’являть звинувачення в маніпуляціях зі свідками.

Як повідомлялося, 9 червня, спецпрокурор Роберт Мюллер висунув Манафорту нові звинувачення. Слідство встановило, що в лютому і квітні 2018 року Манафорт і його український помічник Костянтин Килимник неодноразово зв’язувалися телефоном і в месенджерах зі свідками у справі Манафорта.

Нагадаймо, 30 жовтня минулого року Пол Манафорт здався ФБР.

Манафорту та його діловому партнерові Ріку Гейтсу пред’явили звинувачення за 12 пунктами. Зокрема, їх звинувачують у змові проти США, змові з метою відмивання грошей, діях як незареєстрованого іноземного агента, а також наданні неправдивих відомостей в рамках Закону про реєстрацію іноземних агентів (FARA) і неподанні звітів закордонних банківських рахунків. Значна частина звинувачення також пов’язана з діяльністю Манафорта в Україні.

Того ж дня суд відправив Манафорта і Гейтса під домашній арешт з можливістю внесення 10 та 5 мільйонів доларів застави відповідно.

Після внесення застави Манафорта звільнили з-під арешту.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/sud-viznachivsya-z-datoyu-pred-yavlennya-novih-obvinuvachen-manafortu-280379_.html”


Поиск