Редакция - [email protected]


Група вчених з Австралії під керівництвом Ендрю Остіна відкрила три нових види ос-наїзників, один з яких був названий на честь ксеноморфів – раси інопланетних істот з франшизи "Чужий". Як повідомляє Naked science, наїзники близькі до ос, але замість жала у них — яйцеклад, який самки використовують, щоб проникнути в тіло жертви і відкласти яйця в її тканини.

Всі три нових види належать до роду Dolichogenidea і паразитують на метеликах. Вони отримали назви: D. finchi — на честь дідуся одного з авторів роботи Олександра Фінча; D. mediocaudata через проміжні розміри яйцеклада, який більший ніж у більшості наїзників, але менше, ніж у двох інших відкритих видів. Нарешті, володар найбільш страхітливого яйцеклада D. xenomorph названий на честь раси Чужих-ксеноморфів.

Зразки D. xenomorph були зібрані в австралійському штаті Новий Південний Уельс і на південно-заході континенту, хоча, можливо, він розповсюджений набагато ширше. Самки відкладають яйця у гусениць, що харчуються листям евкаліпта. Автори відзначають блискучий чорний окрас цього наїзника "і деякі інші дивні риси", які дійсно нагадують ксеноморфов з кіно.

Раніше повідомлялося про те, що вчені виявили новий вид гігантських черепах, які проживають на Галапагоських островах. З урахуванням нововідкритого виду, на даний момент на Галапагоських островах мешкають 11 видів гігантських черепах. Раніше їх було 15, проте 4 види вимерли. Такі черепахи, в основному, живуть на сході острова Санта-Крус.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/vcheni-nazvali-novu-osu-parazita-v-chest-chuzhogo-282589_.html”


Поиск