Редакция - [email protected]


Остання західна мережа готелів Best Western Hotels & Resorts пішла з Криму. Про це повідомляє Reuters з посиланням на двох співробітників готелю мережі у Севастополі.

"The Best Western Sevastopol Hotel, будівля радянської епохи на пристані в порту Севастополя, була однією з небагатьох ознак присутності міжнародного бізнесу, що залишилася після анексії 2014 року. Інші великі бренди, серед яких mcdonald’s Corp і Radisson Hotels, вже пішли з Криму", — йдеться в повідомленні.

Як наголошується, готель продовжує працювати, однак вже не під брендом Best Western hotel, на сайтах бронювання житла він підписаний як Sevastopol Hotel and Spa.

Вихід з Криму Best Western демонструє той факт, що навіть через чотири роки після введення санкцій США і ЄС, західні інвестори вимушені покинути Крим.

Санкції передбачають заборону на інвестиції в Крим, заборону бізнес-операцій з фігурантами чорних списків і заборону західним компаніям проводити кошти через кримські банки.

Гендиректор компанії Best Western Hotels & Resorts, чий офіс розташований у Фініксі, Арізона, відмовився коментувати ситуацію. Втім компанія не управляє готелями мережі самостійно, а має франчайзингову систему, за якої власники або оператори готелів платять за використання бренду, маркетинг і службу підтримки.

Оператор готелю у Севастополі — компанія Sevastopol Investment Group Ltd, зареєстрована на Сейшельських островах.

Раніше повідомлялося про те, як у Криму працюють європейські туристичні оператори. З початку двотисячних років туризм в Криму успішно розвивався. До анексії півострова, в 2012 році Крим відвідали понад 6 млн осіб, а в 2013 році — 5,9 млн туристів.

У 2015 році за даними Асоціації індустрії гостинності України, у Криму побували всього 1,7 млн туристів, а в 2014 році — близько 1,5 млн осіб.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/z-aneksovanogo-krimu-pishla-ostannya-zahidna-merezha-goteliv-284790_.html”


Поиск