Редакция - gipoteza.pr@gmail.com

На Закарпатті контрабандисти побили прикордонника, що перешкоджав переправити в Румунію сигарети

"На
На Закарпатті контрабандисти побили прикордонника, що перешкоджав переправити в Румунію сигарети

Інцидент трапився в ніч на понеділок (3.08) на зеленому кордоні між Україною та Румунією. У Рахівському районі поблизу контрольно-слідової смуги мукачівський прикордонник помітив кількох громадян, що намагалися перенести на румунську територію ящики з сигаретами. В ході затримання порушники накинулися на прикордонника з кулаками, побили його і втекли. Зараз їх розшукують правоохоронці.

-Кордон зі Словаччиною та Угорщиною практично стоїть, спроб крупних партій контрабанди у цих напрямках немає, — зазначає керівник області Геннадій Москаль. – Однак залишаються проблеми на українсько-румунському кордоні. Щодоби тут затримують порушників, що тягнуть у Румунію контрабанду.

Минула ніч не стала винятком – у Рахівському районі виявили сховок із 10 ящиками сигарет, готовими для переправки через зелений кордон. Найближчим часом я відвідаю прикордонні з Україною повіти Румунії для зустрічей із представниками тамтешньої влади та силових органів і посилення боротьби з контрабандою. Справжніх результатів ми досягнемо тільки тоді, коли контрабанді будуть протистояти по обидва боки кордону.Сайт продается

Цена: 560$

Обращатся : gipoteza.pr@gmail.com

Поиск